Kullanıcı Adı
E-Posta Adresi
E-Posta Adresi Onay
Şifre
Şifre Onay
Para Birimi
Güvenlik Sorusu
Güvenlik Cevabı
Referans
İsim
Soyisim
Doğum Tarihi
Adres
Şehir
Ülke
Zaman Dilimi
Cep Telefonu
Kuralları okudum ve kabul ediyorum. Lütfen Kurallarını Onaylayınız.
Kullanıcı Adınızı Yazınız !
AFC Champions League - Play Offs
Yokohama F. Marinos vs Al Ain SCC
Campeonato Nacional U19 - Championship Group
Braga U19 vs SC Farense U19
CFL - Group A
Ceske Budejovice B vs FK Robstav
CFL - Group B
Kolin vs Liberec B
Division D
Zdirec n. D. vs Breclav
FFA Cup Qualifying
Bayswater vs Western Knights
I Lyga
BE1 NFA vs Garliava
III Liga - Group III
Bytom Odrzanski vs Jelenia Gora
Junioren Bundesliga South
Sandhausen U19 vs Kaiserslautern U19
Eintracht Frankfurt U19 vs Munich 1860 U19
Kolmonen
FC Loviisa vs MPS/Atletico Malmi
Liga 2 - Championship Group
Unirea Slobozia vs Selimbar
Liga F Women
Granada CF Wom. vs Betis Wom.
New South Wales League 1
Bankstown City Lions vs Blacktown Spartans
Dulwich Hill vs Canterbury Bankstown
Macarthur Rams vs Inter Lions
NPL NSW
WS Wanderers U23 vs Sydney Olympic
Hills Brumbies vs APIA Leichhardt
NPL Victoria
Hume City vs Oakleigh Cannons
Premier League
Vorskla Poltava vs Minaj
Nzoia Sugar vs KCB
Khovd vs Khangarid
Queensland Premier League
Moreton City Excelsior U21 vs Logan Lightning
Queensland Premier League 2
Holland Park Hawks vs North Lakes United
Spain Youth League
Las Palmas U19 vs Real Betis U19
Super League
PDRM FC vs Kedah
Supreme Division Women
Zvezda 2005 Wom. vs FK Rostov Wom.
U19 League
Adanaspor U19 vs Altay U19
Manisa FK U19 vs Bodrumspor U19
Sakaryaspor U19 vs Genclerbirligi U19
Eskisehirspor U19 vs Goztepe U19
U20 League
HJK Helsinki U20 vs PPJ U20
Victoria Premier League 1
Kingston City vs George Cross
Yi League
Guangxi Hengchen vs Shanghai Port B
B.League - Play Offs
Alvark vs Ryukyu
IBL
Bali United vs Bumi Borneo
NBL1 Central Women
Forestville Eagles Wom. vs South Adelaide Panthers Wom.
Sturt Sabres Wom. vs West Adelaide Bearcats Wom.
NBL1 East
Bankstown Bruins vs Albury-Wodonga Bandits
NBL1 East Women
Sydney Comets Wom. vs Sutherland Sharks Wom.
NBL1 North
Southern District vs Logan Thunder
NBL1 South
NW Tasmania vs Melbourne Tigers
Ringwood vs Diamond Valley
NBL1 West Women
Lakeside Lightning Wom. vs Willetton Tigers Wom.
P. League+
New Taipei Kings vs Kaohsiung Steelers
SBL - Play Offs
Yulon Luxgen Dinos vs Taiwan Beer
Rome (Italy), clay
Alejandro Davidovich Fokina vs Hamad Medjedovic
Thiago Seyboth Wild vs Tomas Martin Etcheverry
Rome (Italy), clay - STB
Hsieh S-W./Mertens E. vs Kalinskaya A./Vesnina E.
Wuxi (China), hard
Egor Gerasimov vs Alibek Kachmazov
Yunchaokete Bu vs Philip Sekulic
AIHL
Perth vs Central Coast Rhinos
World Championship
Great Britain vs Canada
1A Women
OS Tichy Wom. vs CRT Toujda Wom.
CAVA Nations League
Turkmenistan vs Iran
Liga Pro
Legion-pro vs Enerdzhi-pro
Proliga Women
Jakarta Popsivo Wom. vs Jakarta Livin Mandiri Wom.
UAAP Women
UST Tigresses Wom. vs NU Bulldogs Wom.
Division Excellence Women
CR Didouch Mourad Wom. vs CS Mammeri Wom.
Divizia A Women
CSM Roman Wom. vs CSM Galati Wom.
KBO
Lotte Giants vs LG Twins
NC Dinos vs Samsung Lions